E-Ticaret

E-Ticaret Hizmetlerimiz

Nio teknoloji siz değerli müşterilerine sadece E-ticaret sitesi tasarlamıyor. Web siteniz için bir pazarlama planı çıkartıyoruz. E-ticaret siteniz açıldı! Evet ama satışlarınızın olması için reklam planlaması gerekecektir. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.


Obi Programı

home_interactive_offer_list_3
XML Sistemi olmadan toplu ürün ekleme
E-ticaret hizmetiniz üzerine ürünlerinizi biz ekleyebiliriz. Örn. Toptancınızın sitesi üzerinden ürünlerin alınmasını istiyorsunuz. Xml hizmeti olmasa bile nio teknoloji olarak geliştirmiş olduğumuz obi programı ile web siteniz üzerine toplu ürün ekleyebiliriz.

home_interactive_offer_list_3

Hızlı ürün düzenleme paneli
E-Ticaret sistemlerinde her ürünün birden fazla özellik ekleme ekranı bulunur. Bu ekranlar dışında obi programı ile E-ticaret siteniz üzerindeki ürünleri hızlı güncelleyebilirsiniz.

home_interactive_offer_list_3

SMS gönderme paneli
Müşterilerinize SMS gönderimi sağlayabilirsiniz. Mesaj gönderen kişi olarak kendi sitenizin ismi gözükecektir. (Yakında)

home_interactive_offer_list_3

Özel Sipariş Yönetimi Ekranı
Web siteniz üzerinden sipariş geldiğinde zil sesi ile uyarı yapar. Aynı zamanda talep ederseniz kendi telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme mesajı gelir. (Yakında)

" Obi " ile neler yapabilirsiniz.

Toplu ürün ekleyebilirsiniz.
Ürünleri daha hızlı düzenleyebilirsiniz.
Siparişlerinizi yönetmek artık zor değil.
Profesyonel Müşteri Kontrol Servisi
Web sitenizin gelişimini takip edebilirsiniz
TEKLİF ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUN

E-Ticaret hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurunuz..